| Penggunaan | Panel Atap |
|---|---|
| Lebar | 1000mm |
| ketebalan | 0.3-0.8mm |
| Jaminan | 12 bulan |
| Kemasan rincian | Mesin utama telanjang, kotak kontrol komputer dikemas dengan kotak karton. |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Standar | ce |
|---|---|
| Fungsi | dua dek |
| Kecepatan | 8-10m/mnt |
| Jaminan | seumur hidup |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Ketebalan baja | 0,3-0,6 mm |
|---|---|
| Kecepatan Pembentukan | 10-15m/mnt |
| Stasiun roller | disesuaikan |
| Bahan rol | 45# baja |
| Catu daya | 380V, 50Hz, 3 Fase |
| Usage | roof and wall |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| width | 1000mm |
| roller | 45 Steel |
| capacity | 10m/min |
| Penggunaan | Atap dan dinding |
|---|---|
| Kapasitas | 15m/mnt |
| Kekuatan | 4+4KW |
| Berat badan | 5-6T |
| Panjang | 7-8m |
| Material | PPGI GI |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| width | custom |
| feature | two in one |
| capacity | 8-10m/min |
| Material | PPGI GI |
|---|---|
| Usage | roof and wall |
| capacity | 10m/min |
| weight | 6T |
| length | 8m |
| Material | PPGI GI AL |
|---|---|
| width | 1000mm |
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| Usage | shutter door |
| function | anti wind |
| Usage | garage door |
|---|---|
| function | anti wind |
| width | 6M |
| thickness | 0.3-0.6mm |
| capacity | 9-10m/min |