| Penggunaan | Pejantan dan lacak |
|---|---|
| Kapasitas | 25 m/mnt |
| Fitur | pemotongan tanpa henti |
| Menyetir | Bantalan |
| Ketebalan | 0,3-0,6 mm |
| Suitable Material Thickness | 1-1.2mm |
|---|---|
| Forming Station | 18Stations |
| Shaft | 45# Steel |
| Main Roller | GCr15 bearing steel |
| Balde Material | Cr12 |
| Kemasan rincian | Mesin utama telanjang, kotak kontrol komputer dikemas oleh kotak karton. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Syarat-syarat pembayaran | L/c, t/t |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Ukuran | 11*1.5*1.9m |
|---|---|
| Bobot | 9t |
| Pasar | Jerman |
| Rol | 45 # Baja |
| Kapasitas | 15m/mnt |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Diameter | 100mm |
|---|---|
| Ketebalan | 0.4-0.6mm |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Market | Russia |
|---|---|
| Usage | wall panel |
| Width | 1250mm |
| thickness | 0.3-0.7mm |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Lebar pelat | 1000mm |
|---|---|
| rol | 18 baris |
| kekuasaan | 4 + 4KW |
| Tegangan | 380V 50Hz 3Phases |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| warna | biru |
|---|---|
| Tipe | otomatis |
| sistem pengaturan | Kontrol PLC |
| metode pemotongan | pemotongan hidrolik |
| per bulan | 30 set |