| Penggunaan | Atap |
|---|---|
| Ketebalan | 0,3-0,6 mm |
| Berat | 8.7T |
| Jaminan | 1 tahun |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Pemakaian | Atap dan dinding |
|---|---|
| Kapasitas | 15 m / mnt |
| kekuasaan | 4 + 4KW |
| Bobot | 5-6T |
| Panjangnya | 7-8 juta |
| Kemasan rincian | Mesin utama telanjang, kotak kontrol komputer dikemas oleh kotak karton. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Syarat-syarat pembayaran | L/C,T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| Kemasan rincian | Mesin utama telanjang, kotak kontrol komputer dikemas oleh kotak karton. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Syarat-syarat pembayaran | L/C,T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Daya (W | 4+4kw |
|---|---|
| Tegangan | 380V |
| tipe pemotongan | Pemotongan hidrolik |
| bahan poros | 45# St |
| Fungsi | Atap |
| Kebutuhan wadah | 1x40GP |
|---|---|
| Ketebalan bahan | 0,45-0,6mm |
| Bahan rol | Kr12 |
| Bingkai Dasar | Baja 350H |
| Fitur | Peralatan Downspout Desain Inovasi |
| menggunakan | Pipa bawah |
|---|---|
| Dimensi mesin | 11,8mx0,78mx1,2m |
| Kebutuhan wadah | 1x40GP |
| Ketebalan bahan | 0,45-0,6mm |
| Bingkai Dasar | Baja 350H |