| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Coil width | 1220mm |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| Speed | 20m/min |
| Roll material | No.45 steel |
| Weight | 4T |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Tipe | Otomatis |
|---|---|
| Sistem pengaturan | Kontrol PLC |
| Metode pemotongan | Pemotongan hidrolik |
| lebar bahan baku | 1000mm |
| menetapkan tahun | 1996 |
| Warna | Biru |
|---|---|
| Tipe | Otomatis |
| Sistem pengaturan | Kontrol PLC |
| Metode pemotongan | potongan hidrolik |
| kecepatan kerja | 8-10 m / mnt |
| Warna | Biru |
|---|---|
| Jenis | Otomatis |
| Bahan Rol | 45 # baja, chorme keras |
| Kecepatan | naik 9m/mnt, turun 2m/mnt |
| ketebalan bahan | 0.3-0.6mm |
| Bahan yang cocok | Baja galvanis |
|---|---|
| Penggunaan | purlin atap |
| Kapasitas | 8-10m/mnt |
| meninju | YA |
| ketebalan | 3mm |
| Bahan yang cocok | Baja galvanis |
|---|---|
| Pemakaian | Atap purlin |
| Kapasitas | 8-10 m / mnt |
| Meninju | Iya |
| Ketebalan | 3mm |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |