| Bahan | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Ketebalan | 0,3-0,6 mm |
| Kecepatan | 15m/mnt |
| Warna | biru |
| Lebar | 1220mm |
| Bahan | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Ketebalan | 0,3-0,6 mm |
| Kecepatan | 15m/mnt |
| Warna | biru |
| Lebar | 1220mm |
| Bahan | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Ketebalan | 1,5mm |
| Kecepatan | 10 m/mnt |
| Warna | Hijau |
| Lebar | 190mm |
| Bahan | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Ketebalan | 0,4-0,6mm |
| Kecepatan | 40m/mnt |
| Warna | Hijau |
| Lebar | 135mm |
| Bahan | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Ketebalan | 0,3-0,6 mm |
| Kecepatan | 15m/mnt |
| Warna | biru |
| Lebar | 940mm |
| Bahan | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Ketebalan | 0,3-0,6 mm |
| Kecepatan | 4m/mnt |
| Warna | biru |
| Lebar | 1220mm |
| Bahan | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Ketebalan | 0,3-0,6 mm |
| Kecepatan | 15m/mnt |
| Warna | biru |
| Lebar | 1100mm |
| Bahan | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Ketebalan | 1,6-2 mm |
| Kecepatan | 10 m/mnt |
| Warna | biru |
| Lebar | 1220mm |
| Bahan | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Ketebalan | 0,8-1,2mm |
| Kecepatan | 15m/mnt |
| Warna | biru |
| Lebar | 1005mm |
| Bahan | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Ketebalan | 0,4-0,7 mm |
| Kecepatan | 15m/mnt |
| Warna | biru |
| Lebar | --mm |