| Jenis drive | Penggerak rantai |
|---|---|
| Stasiun roller | 18-20Stasiun |
| Panjang pemotongan | Dapat Diatur Di Contorl Panel |
| Jaminan | 1 Tahun |
| Berat Mesin | 8-9T |
| Bahan yang cocok | PPGI GI |
|---|---|
| Kapasitas | 45m/mnt |
| Berat | 2.5t |
| Bahan roller | CR12 |
| Aplikasi | Sistem drywall |
| Penggunaan | atap |
|---|---|
| Ketebalan | 0,3-0,6 mm |
| Berat | 5.6t |
| Jaminan | 1 tahun |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Usage | roof |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| weight | 6.6T |
| warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Penggunaan | Atap |
|---|---|
| Ketebalan | 0,3-0,6 mm |
| Berat | 8.7T |
| Jaminan | 1 tahun |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Usage | roof |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| weight | 6.6T |
| warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Kekuasaan | 4 + 4 Kw |
|---|---|
| Jaminan | 24 Bulan |
| Sistem pengaturan | Layar sentuh |
| Metode pemotongan | Sistem pemotongan hidrolik |
| kecepatan kerja | 0 - 15 m / mnt |
| Kekuasaan | 4 + 4KW |
|---|---|
| Jaminan | 24 Bulan |
| Sistem pengaturan | Layar sentuh |
| Metode pemotongan | Sistem pemotongan hidrolik |
| kecepatan kerja | 0 - 15 m / mnt |
| Kekuasaan | 5.5 + 5.5KW |
|---|---|
| Jaminan | 24 Bulan |
| Sistem pengaturan | Layar sentuh |
| Metode pemotongan | Sistem pemotongan hidrolik |
| kecepatan kerja | 0 - 15 m / mnt |