| Jenis | Omega Shape Purlin Metal Roll Forming Machine |
|---|---|
| Kecepatan | 0-45m/mnt |
| Jaminan | 1 tahun |
| Kemasan rincian | Mesin utama telanjang, kotak kontrol komputer dikemas dengan kotak karton |
| Waktu pengiriman | 30 hari |
| Suitable Material Thickness | 1-1.2mm |
|---|---|
| Forming Station | 18Stations |
| Shaft | 45# Steel |
| Main Roller | GCr15 bearing steel |
| Balde Material | Cr12 |
| Kekuatan | 17kw |
|---|---|
| Kapasitas | 45m/Min |
| meninju | Tersedia |
| Penggunaan | bangunan |
| Kemasan rincian | Mesin utama telanjang, kotak kontrol komputer dikemas dengan kotak karton |